Diagnostyka

Oferujemy badania diagnostyczne, które pozwalają ocenić stan zdrowia i wybrać sposób leczenia lub odpowiednie działania nakierowane na profilaktykę. Nasi pacjenci mogą skorzystać z konsultacji z lekarzami, dietetykami oraz psychologiem. Każda dożylna opcja wsparcia organizmu (kroplówka lub ozonoterapia) jest poprzedzona konsultacją lekarską, podczas której lekarz sprawdza stan zdrowia Pacjenta i uzgadnia z nim sposób postępowania. Skład kroplówek modyfikujemy tak, aby idealnie odpowiadał potrzebom Pacjenta – zarówno pod względem składu, jak i stężenia substancji czynnych.

Badania krwi

W naszej ofercie mamy badania krwi, które wykonujemy zarówno w naszej placówce, jak i w domu pacjenta. Oprócz badań podstawowych (morfologia, hematologia, serologia) oferujemy również badania specjalistyczne, np.:

  • badanie poziomu hormonów tarczycy (m.in. TSH, FT4),
  • badanie hormonów płciowych (m.in. estradiol, progesteron, testosteron),
  • badania wykonywane w podejrzeniu anemii, cukrzycy, osteoporozy, choroby wieńcowej i chorób serca,
  • badania krwi niezbędne w diagnostyce różnego rodzaju infekcji (m.in. borelioza, HCV, HIV).

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą badań laboratoryjnych.

Wodorowe Testy Oddechowe

Wskazaniem do przeprowadzenia Wodorowego Testu Oddechowego (WTO) są zaburzenia gastrologiczne, które mogą powodować szereg dolegliwości, takich jak bóle brzucha, czy przewlekłe biegunki. Wodorowy Test Oddechowy pomaga wykryć zwiększone stężenie wodoru w wydychanym powietrzu, który wskazuje na nieprawidłowy przebieg trawienia i powstawanie nadmiernej fermentacji w jelitach.

Wodorowy Test Oddechowy wykonuje się w diagnostyce zespołu jelita drażliwego (IBS), zespołu rozrostu bakteryjnego jelita cienkiego (SIBO), nietolerancji pokarmowych.