INTENSYWNY TRENING

DLA KOGO?

Formuła jest przeznaczona dla osób, które:

– zawodowo uprawiają sport, w tym dyscypliny:

 • siłowe (crossfit, rzuty, pchnięcia, podnoszenie ciężarów)
 • siłowo-szybkościowe (biegi i pływanie na krótkie dystanse, gimnastyka)
 • siłowo-wytrzymałościowe (triatlon, pływanie długodystansowe, kolarstwo szosowe, żeglarstwo)
 • sylwetkowe (fitness, kulturystyka)
 • wymagające szybkości, siły i wytrzymałości (m.in. gry zespołowe, sporty walki, tenis ziemny i stołowy)

– regularnie i intensywnie ćwiczą na siłowni, przygotowują się do zawodów i chciałby:

 • wspomóc organizm „od środka” przed czekającym go dużym wysiłkiem
 • maksymalnie zwiększyć efektywność treningów
 • skutecznie i zdrowo budować masę mięśniową
  oraz potrzebują szybkiej regeneracji po wyczerpującym wysiłku fizycznym.
martwy ciąg

DZIAŁANIE

Bazę dożylnego koktajlu „Intensywny trening” stanowi solidna porcja czterech niesamowicie ważnych dla sportowców aminokwasów, a mianowicie: L-arginina, L-ornityna, L-cytrulina i L-tauryna (AOCT Forte). Efektem ich połączenia jest:

– zwiększenie napływu krwi do mięśni i lepsze ich odżywienie,

– widoczny, pozytywny wpływ na proces budowania masy mięśniowej z jednoczesną redukcją tkanki tłuszczowej oraz silnie zaznaczony efekt antykataboliczny względem tkanki mięśniowej,

– wzrost: neutralizacji amoniaku (powstającego w trakcie wysiłku fizycznego i powodującego uczucie zmęczenia),  wydolności organizmu i zdolności regeneracyjnych tkanek,

– zmniejszenie uczucia zmęczenia treningowego oraz potreningowej bolesności mięśni.

W proponowanej przez nas kroplówce nie mogło również zabraknąć magnezu, który ze względu na swoje ważne biologicznie funkcje, jest nazywany „pierwiastkiem życia”. Jego niedobór rzutuje negatywnie na funkcjonowanie całego organizmu, powodując m.in. zawroty głowy, zaburzenia nastroju, depresję, bezsenność, trudności z koncentracją, skurcze łydek i uczucie ciągłego zmęczenia.

Koktajl dożylny do wlewu został dodatkowo wzbogacony w N-acetyl-L-tyrozynę (NALT). Aminokwas ten jest prekursorem neuroprzekaźników takich jak: dopamina, adrenalina i noradrenalina. Dzięki temu zwiększa poziom energii i pobudza organizm do działania, pozwala lepiej poradzić sobie w warunkach stresowych oraz wspomaga pamięć i koncentrację.

Wszystkie wymienione składniki zostały zawieszone w roztworze glukozy, który nie tylko szybko nawodni organizm, ale również będzie dla niego źródłem energii oraz zapewni prawidłowy przebieg metabolizmu komórkowego.

mężczyzna ćwiczy z hantlami

SKŁAD

 • AOCT Forte (L-aminokwasy: arginina, ornityna, cytrulina, tauryna)
 • Magnez
 • NALT (N-acetyl-L-tyrozyna)
 • Roztwór glukozy 5%

Odpowiednio dobrana, zbilansowana dieta w połączeniu z racjonalnym programem treningowym i proponowanymi przez nas kroplówkami dożylnymi powinny pomóc w uzyskaniu najlepszych osobistych osiągnięć sportowych.

Pozytywny wpływ na organizm powinien być odczuwalny już po pierwszym koktajlu dożylnym, przy czym w celu uzyskania długofalowego efektu sugeruje się zastosowanie co najmniej czterech cotygodniowych kroplówek.